Hakkımızda

Hakkımızda Hakkımızda1 Hakkımızda2

Firmamız 1990 yılı ortalarında İstanbul Anadolu yakasında Cihan Makina ismi ile faliyete başlamıştır. Taşıdığımız ince fikir hoşgörü esnaflık anlayışımız sayesinde firmamıza gösterilen talepler doğrultusunda hem tecrübe hemde maddi büyüme sağlamıştır.

Sektörümüzde hizmet verdiğimiz makinalarımız da kalitesiz ucuz işçilikli iş güvenliği olmayan ithal makineler yerine Avrupa iş güvenliği standartlarına uygun kaliteli forkliftler ile hizmet vermeyi tercih ediyoruz buda sektörümüzde tercih edilen önde gelen firmalar arasına alıyor.

Geçen zaman ve teknoloji üzerine ilerleyen global dünya şartlarında firmamız hizmet verdiği forklift ve kullandığı ekipmanları zamanımıza, teknoloji ve iş güvenliğine uygun olarak makine portföyünü büyütmüş ve devamlı yenileme üzerine çalışmalar yapmaktadır .

Zamanımızda ise forklift gibi istifleme taşıma araçlarına daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Buna uygun ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için devamlı yatırım yapan Cihan Makina ehliyetli iş güvenlik sertifikalı operatör kadrosu ile siz değerli müşterine her zaman uygun fiyat ve eşsiz tecrübeleri ile hizmet vermeye hazırdır..

Firmamız ile çalışan müşterilerimizin memnuniyeti için her daim piyasada var olmayı hedefleyen firmamız sizleri de müşteri portföyü içerisinde görmekten memnuniyet duyacaktır.

Saygılarımızla
Cihan Makina

Sohbeti Başlat
Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız.
Merhaba, Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız.
www.mafiashare.net