Akü Bayiliği

İNCİ AKÜ

placeholder-620x414

AKÜ MODELLERİMİZ :

Start-Stop

inci-aku-start-stop-agm-aku

Özellikleri :

Avantajları :

Ürün Adı Kısa Kod Volt(V) C20 (Ah) Marş Basma Gücü (A-EN) Konum Alt Bağlantı En x Boy x Yükseklik (mm) Sulu Ağırlık (KG)
Start-Stop AGM
Start-Stop AGM L5 092 085 013 12 92 850 0/1 B13 352x175x190 26,20
Start-Stop AGM L3 070 076 013 12 70 760 0/1 B13 278x175x190 21,20

 

 

Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar

taksi-aku-banner

İnci Akü Super Special Taksi

İnci Akü Geliştirilmiş Taksi Aküsü, ticari taksiler için özel olarak dizayn edilmiştir.Ticari taksilerde ekstra elektrik tüketimine neden olan navigasyon, araç içi multimedya, tepe lambası, taksimetre, ekstra aydınlatma, telsiz gibi donanımlar akülerin ömrünü etkilemektedir. Bu ihtiyaçlara daha uzun ömürlü çözümler sunabilmek için İnci Akü Geliştirilmiş Taksi Aküsü, Yeni Nesil teknolojilerle donatılarak geliştirilmiştir.

Neden Taksi Aküsü ?

Yeni ürün teknolojisi ile ızgara/plaka tasarımı güçlendirilerek SMF (Tam Bakımsız) kutu ve kapak tasarımına geçiş yapıldı. Bu geliştirme sayesinde akülerin su kaybı düşürüldü, şarj alma oranı yükseltildi ve marş akımı iyileştirilerek ömür dayanımı arttırıldı. Benzinli, Dizel ve LPG’li araçlara uygun olarak tasarlanan İnci Akü Geliştirilmiş Taksi Aküsü, yüksek performanslı ve uzun ömürlüdür.

Özellikleri :

 • Tam kapalı sistem çift kapak
 • Şarj seviyesini gösteren kapak üstü indikatör
 • Tam çerçeveli ve güçlü plakalar
 • Marş basma gücünü arttıran özel seperatörler
 • Kapak içerisinde alev tutucular
 • Plaka üzeri maksimum asit rezervi

Avantajları :

 • Kullanıma hazır, tam bakımsız
 • Alev tutucuları ile daha güvenli
 • Yüksek marş basma gücü
 • Standart kurşun asit akülere göre 2,5 kat daha fazla çevrim süresi
 • Standart kurşun asit akülerden %15 daha fazla marş basma gücü

 

İnci Akü Formul A Super Heavy Duty

aa

İnci Akü AR-GE mühendisleri ağır hizmet araç kullanıcılarının artan ihtiyaçlarına uygun yepyeni bir ağır vasıta serisi geliştirdi: Formul A Super Heavy Duty

Super Heavy Duty Nedir?

Super Heavy Duty Serisi akülerde güçlendirilmiş plakalara ek olarak glassmat seperatörler kullanılır. Bu özel seperatörler sayesinde akünün çevrim ömrü ve vibrasyona karşı dayanımı normal akülere göre çok daha yüksektir. Düşük iç dirence sahip Super Heavy Duty aküler en zorlu yol koşullarında ve çok düşük sıcaklıklarda dahi ekstra performans gösterir.

Vibrasyona Karşı Ekstra Dayanım

Özel olarak tasarlanmış daha kalın plakalar ile korozyon etkisine karşı maksimum direnç sağlanır. Pozitif elektrotta gümüş ve kalay alaşımlı kalsiyum, negatif elektrotta kalsiyum kullanılarak, minimum su kaybı yaşanır.

Neden Tam Kapalı Sistem Kapak ?

Akü içerisinde buharlaşan su, buşonlarda ve ikinci kapakta yoğunlaşır. Özel tasarım buşonlar, suyun aküye güvenli bir şekilde dönmesini sağlar. Böylece su kaybı ve sızıntı olmaz.

Sohbeti Başlat
Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız.
Merhaba, Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız.
www.mafiashare.net